Rejsy morskie dla rodzin

Rejsy morskie dla rodzin

Nie ma to jak wakacje – pozwalają uciec od gwaru miasta i codziennych obowiązków, a także pozyskać setki zdjęć oraz bagaż niezapomnianych doświadczeń i wspomnień. Oczywiście o ile tylko spędza się je More »

Rejsy morskie

Rejsy morskie

Naszym celem jest spełnianie największych wakacyjnych oczekiwań klientów oraz organizowanie wspaniałych wczasów dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Dlatego też zapraszamy do ciepłych krajów, takich jak Grecja czy Chorwacja na rejsy morskie http://talar-jachting.pl/terminarz-rejsow/, More »

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Marzysz o tym, aby wypłynąć w pełne morze i samodzielnie kierować jachtem, a przy tym własnym przeznaczeniem? Wszak żeglowanie to nie tylko najlepszy sposób na relaks i odpoczynek od szarej codzienności, ale More »

Czarter jachtów w Grecji

Czarter jachtów w Grecji

Zachęcamy wszystkich z państwa, którzy marzycie o wyjątkowym wypoczynku, do wizyty w Grecji, która już od dawien dawna kusi swoimi urokami miliony turystów z całego świata. Nasza firma, specjalizująca się w organizowaniu More »

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Możesz obawiać się bardzo różnych rzeczy, ale niektóre lęki są gorsze od innych, bo nie pozwalają ci normalnie funkcjonować. Tak szkodliwy może być lęk przed stomatologami, nie dający ci możliwości starcia się More »

 

Zostań statystą

Marzysz o pojawieniu się na szklanym ekranie? To wcale nie musi być trudne. Będąc statystą nie tylko poznasz pracę na planie zdjęciowym od kulis, ale dodatkowo zarobisz pieniądze! Statyści to osoby, które są niezbędne na planie filmowym, bez nich nie udałaby się żadna produkcja. planie filmowym mogłaby być ciekawym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy, ale wbrew pozorom wymaga to czasu.

Statyści maja ciekawą pracę.

Choć nagrania nie zdarzają się codziennie, to ciężko dostosować je do swoich planów, ponieważ trzeba zarezerwować na nie cały dzień . Dlatego statyści muszą odznaczać się wyjątkową cierpliwością. Statyści to głównie ludzie, którzy znajdują się na planie z przypadku, jednak czasem potrzeba wykwalifikowanych osób. Na planie filmowym oczywiście siłą rzeczy spotyka się aktorów. Jeśli marzysz o spotkaniu znanych osób, praca statysty powinna Cię zadowolić. Na planie aktorzy są znajomymi z pracy. Przeglądając oferty pracy w Internecie niemal codziennie można natrafić na ogłoszenia zarówno ze strony agencji, jak i osób, które chętnie zostaną statystami. Agencje poszukują nowych twarzy. Po zapisaniu się do takiej agencji, po prostu czeka się na oferty. Bardziej samodzielni próbują znaleźć je na własną rękę. Opcji jest kilka: można wystąpić w reklamie, w serialu lub jak publiczność w teleturnieju. Do epizodu w reklamie lub filmie trzeba przejść casting.
statyści muszą być raczej odważnie i przebojowi, jednak może to być też doskonały sposób na przełamanie lęku i nieśmiałości. W niektórych filmach statyści jednak posiadają bardziej rozbudowane role, przez co wchodząc ze sobą w interakcje, tworzą bardziej realistyczne tło. Zdarza się też, że przekornie statystą jest znany aktor lub reżyser. Warto zainteresować się taka pracą bo jest to wspaniała przygoda. Od aktorów oczekuje się zwykle całego zestawu umiejętności, między innymi dobrej emisji głosu, dykcji, wyrazistości ruchu i mimiki, zdolności analizowania i rozumienia tekstu dramatycznego, zdolności wywoływania i odgrywania uczuć. Statyści nie musza być tak utalentowani.