Rejsy morskie dla rodzin

Rejsy morskie dla rodzin

Nie ma to jak wakacje – pozwalają uciec od gwaru miasta i codziennych obowiązków, a także pozyskać setki zdjęć oraz bagaż niezapomnianych doświadczeń i wspomnień. Oczywiście o ile tylko spędza się je More »

Rejsy morskie

Rejsy morskie

Naszym celem jest spełnianie największych wakacyjnych oczekiwań klientów oraz organizowanie wspaniałych wczasów dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Dlatego też zapraszamy do ciepłych krajów, takich jak Grecja czy Chorwacja na rejsy morskie http://talar-jachting.pl/terminarz-rejsow/, More »

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Marzysz o tym, aby wypłynąć w pełne morze i samodzielnie kierować jachtem, a przy tym własnym przeznaczeniem? Wszak żeglowanie to nie tylko najlepszy sposób na relaks i odpoczynek od szarej codzienności, ale More »

Czarter jachtów w Grecji

Czarter jachtów w Grecji

Zachęcamy wszystkich z państwa, którzy marzycie o wyjątkowym wypoczynku, do wizyty w Grecji, która już od dawien dawna kusi swoimi urokami miliony turystów z całego świata. Nasza firma, specjalizująca się w organizowaniu More »

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec More »

 

Wczasy na miarę twoich oczekiwań

Marzysz o tym, aby spędzić kolejne wakacje w możliwie najlepszych warunkach i móc cieszyć się wspaniałą pogodą, a także ogromną liczbą atrakcji oraz możliwości, jakie na ciebvie czekają? A może chcesz uciec od codziennych obowiązków i trosk, a do tego spędzić wczasy w najpiękniejszych miejscach na świecie, z których wyniesiesz bagaże wspaniałych wspomnień? Jeżeli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi tak – zapraszamy do skorzystania z naszej korzystnej oferty na czartery jachtów http://talar-jachting.pl/czartery/akweny/, które pozwalają wspaniale wypoczywać i spełniają wszelkie oczekiwania miłośników żeglarstwa, także osób nie posiadających licencji do kierowania jachtem. Do ich dyspozycji są organizowane przez nas rejsy lub indywidualnie świadczący usługi sternicy.

Wakacje pod żaglami

Czartery jachtów organizowane są w najpiękniejszych miejscach na świecie – początkowo był to Bałtyk, ale teraz preferujemy pływanie nieco dalej – na Morzu Śródziemnym, Adriatyckim i nie tylko. Zapraszamy do przepięknej Grecji, gdzie piaszczyste plaże i wspaniała pogoda pozwolą każdemu na wyjątkowy wypoczynek, do klimatycznej i będącej rajem dla żeglarzy oraz miłośników morza i gór Chorwacji, jak również na Wyspy Kanaryjskie, gdzie panują prawdziwie rajskie warunki do wypoczynku. Liczba miejsc, w których możemy zorganizować dla państwa wczasy oraz ogromny wybór sprawiają, że każdy ma możliwość znalezienia u nas czegoś, co w stu procentach spełni jego oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą albo kontaktu z naszą firmą – chętnie poznamy państwa potrzeby i dopasujemy rozwiązania indywidualnie do waszych potrzeb.

Dlaczego nasze czartery jachtów?

Bo pomijając już fakt, że organizujemy dla państwa wakacje pod żaglami w najpiękniejszych miejscach na świecie, posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie i w związku z tym jesteśmy w stanie w stu procentach spełnić wasze oczekiwania. Dbamy o to, abyście już na miejscu poczuli się w pełni bezpiecznie i komfortowo oraz, by nasze jachty zapewniły wam najbardziej luksusowe warunki pływania.