Rejsy morskie dla rodzin

Rejsy morskie dla rodzin

Nie ma to jak wakacje – pozwalają uciec od gwaru miasta i codziennych obowiązków, a także pozyskać setki zdjęć oraz bagaż niezapomnianych doświadczeń i wspomnień. Oczywiście o ile tylko spędza się je More »

Rejsy morskie

Rejsy morskie

Naszym celem jest spełnianie największych wakacyjnych oczekiwań klientów oraz organizowanie wspaniałych wczasów dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Dlatego też zapraszamy do ciepłych krajów, takich jak Grecja czy Chorwacja na rejsy morskie http://talar-jachting.pl/terminarz-rejsow/, More »

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Marzysz o tym, aby wypłynąć w pełne morze i samodzielnie kierować jachtem, a przy tym własnym przeznaczeniem? Wszak żeglowanie to nie tylko najlepszy sposób na relaks i odpoczynek od szarej codzienności, ale More »

Czarter jachtów w Grecji

Czarter jachtów w Grecji

Zachęcamy wszystkich z państwa, którzy marzycie o wyjątkowym wypoczynku, do wizyty w Grecji, która już od dawien dawna kusi swoimi urokami miliony turystów z całego świata. Nasza firma, specjalizująca się w organizowaniu More »

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Możesz obawiać się bardzo różnych rzeczy, ale niektóre lęki są gorsze od innych, bo nie pozwalają ci normalnie funkcjonować. Tak szkodliwy może być lęk przed stomatologami, nie dający ci możliwości starcia się More »

 

Tworzymy nadruk na cd

Fajny, spersonalizowany nadruk na cd może w ciekawy sposób odmienić płytę cd z nagraniami ze ślubu, innych uroczystości rodzinnych, ze zdjęciami z wakacji i innymi ważnymi wspomnieniami. Taki nadruk na cd można od początku do końca zaprojektować samemu lub zdecydować się na wybór nadruku gotowego, który oferują firmy zajmujące się realizacją nadruków na cd.

Jak stworzyć nadruk na cd?

Nadruk na cd można stworzyć przy pomocy programu graficznego, który dostosuje format i rozmiary do okrągłego kształtu płyty i w odpowiedni sposób rozciągnie gotową grafikę na płycie. Wybierając nadruk na cd należy kierować się przede wszystkim charakterem zawartości płyty cd. Jeśli na płycie znajdują się nagrania z uroczystości ślubnych i zdjęcia ze ślubu, wesela i pleneru pary młodej, to warto zdecydować się na coś delikatnego i romantycznego. Wiele osób decyduje się przede wszystkim na zdjęcie własnych obrączek, które ciekawie współgrają z okrągłym kształtem płyty. Często też nowożeńcy decydują się na umieszczenie na płycie cd własnego zdjęcia, które jest odpowiednio przycięte i sformatowane. Innym ciekawym pomysłem jest umieszczenie jakiegoś kadru z filmu z uroczystości, która została nagrana na płytę.

Jeśli ktoś nie chce umieszczać na płycie swojego zdjęcia, to może zdecydować się na jakiś ciekawy napis. Taki napis może na przykład zawierać datę ślubu i imiona nowożeńców, może też być innym ciekawym, humorystycznym napisem, może też zawierać specjalne podziękowania.

Innym, ale też bardzo ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie specjalnej grafiki, którą można stworzyć w programie graficznym lub w kreatorze dostępnym na stronie firmy, która specjalizuje się w nadrukach na płyty cd. Grafika także powinna być dostosowana do charakteru zawartości, warto zdecydować się na odpowiednie, dostosowane do sytuacji kolory, czcionkę czy inne dodatki. Trzeba zwrócić uwagę także na odpowiednie nadruk na cd rozmieszczenie wszystkich elementów, by nadruk nie rozciągnął ich potem w nienaturalny sposób i nie sprawił, że ładna pamiątkowa płyta stanie się nagle brzydkim upominkiem rzuconym w kąt.