Rejsy morskie dla rodzin

Rejsy morskie dla rodzin

Nie ma to jak wakacje – pozwalają uciec od gwaru miasta i codziennych obowiązków, a także pozyskać setki zdjęć oraz bagaż niezapomnianych doświadczeń i wspomnień. Oczywiście o ile tylko spędza się je More »

Rejsy morskie

Rejsy morskie

Naszym celem jest spełnianie największych wakacyjnych oczekiwań klientów oraz organizowanie wspaniałych wczasów dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Dlatego też zapraszamy do ciepłych krajów, takich jak Grecja czy Chorwacja na rejsy morskie http://talar-jachting.pl/terminarz-rejsow/, More »

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Marzysz o tym, aby wypłynąć w pełne morze i samodzielnie kierować jachtem, a przy tym własnym przeznaczeniem? Wszak żeglowanie to nie tylko najlepszy sposób na relaks i odpoczynek od szarej codzienności, ale More »

Czarter jachtów w Grecji

Czarter jachtów w Grecji

Zachęcamy wszystkich z państwa, którzy marzycie o wyjątkowym wypoczynku, do wizyty w Grecji, która już od dawien dawna kusi swoimi urokami miliony turystów z całego świata. Nasza firma, specjalizująca się w organizowaniu More »

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Możesz obawiać się bardzo różnych rzeczy, ale niektóre lęki są gorsze od innych, bo nie pozwalają ci normalnie funkcjonować. Tak szkodliwy może być lęk przed stomatologami, nie dający ci możliwości starcia się More »

 

Szukając pomysłu na siebie natknąłeś się na informację

Szukając pomysłu na siebie natknąłeś się na informację dotyczącą pracy detektywa i pomyślałeś, że może właśnie tym możesz się zajmować? Zastanów się czy tak jak najlepsi detektywi w Polsce i na całym świecie masz zmysł obserwacji, potrafisz łączyć fakty i masz dużo cierpliwości oraz wytrwałości. Jeżeli okaże się, że potrafisz rozmawiać z ludźmi i wydobywać z nich informacje, które są Ci niezbędne warto zastanowić się nad podjęciem tej właśnie ścieżki kariery. Detektywi nie są zwykłymi osobami, które ot tak, po prostu postanowiły otworzyć swoją agencję. Chcąc rozpocząć ten rodzaj pracy musisz spełnić kilka warunków. Pracujący w policji lub prywatnych biurach detektywi przeszli długą drogę. Wszyscy zaczęli od przeczytania ustawy o usługach detektywistycznych, w której dokładnie opisane są wymagania, które należy spełnić aby otrzymać licencję. Jest to dokument niezbędny, aby móc legalnie pracować.

Ustawa mówi o tym, że osoba ubiegająca się o licencję nie może być karana, musi posiadać wykształcenie przynajmniej średnie i powinna przejść badania psychologiczne. Tego typu badania sprawdzają czy dana osoba będzie w stanie wykonywać dany zawód. Przeprowadza się je również w przypadku osób startujących między innymi do Policji.

Chcąc stać się detektywem nie musisz kończyć studiów wyższych, jednak ustawa określa jakie szkolenie należy przejść. Jest to szkolenie podczas którego kandydat zapoznaje się z zasadami ochrony informacji niejawnych, czyli przede wszystkim danych osobowych oraz w jaki sposób prowadzić działalność gospodarczą. Zajrzyj na zostandetektywem.

pl. Jest to strona poświęcona szkoleniom z tego zakresu. Kursy prowadzone są przez doświadczonych detektywów z wieloletnim stażem. Warunkiem uzyskania certyfikatu świadczącego o ukończeniu kursu jest pozytywne przejście egzaminu końcowego, który sprawdza zdobytą podczas szkolenia wiedzę.

Spełniając wszystkie wymienione w ustawie warunki możesz udać się do Komendanta Policji Wojewódzkiej, który zajmuje się wystawianiem licencji detektywistycznej.