Rejsy morskie dla rodzin

Rejsy morskie dla rodzin

Nie ma to jak wakacje – pozwalają uciec od gwaru miasta i codziennych obowiązków, a także pozyskać setki zdjęć oraz bagaż niezapomnianych doświadczeń i wspomnień. Oczywiście o ile tylko spędza się je More »

Rejsy morskie

Rejsy morskie

Naszym celem jest spełnianie największych wakacyjnych oczekiwań klientów oraz organizowanie wspaniałych wczasów dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Dlatego też zapraszamy do ciepłych krajów, takich jak Grecja czy Chorwacja na rejsy morskie http://talar-jachting.pl/terminarz-rejsow/, More »

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Marzysz o tym, aby wypłynąć w pełne morze i samodzielnie kierować jachtem, a przy tym własnym przeznaczeniem? Wszak żeglowanie to nie tylko najlepszy sposób na relaks i odpoczynek od szarej codzienności, ale More »

Czarter jachtów w Grecji

Czarter jachtów w Grecji

Zachęcamy wszystkich z państwa, którzy marzycie o wyjątkowym wypoczynku, do wizyty w Grecji, która już od dawien dawna kusi swoimi urokami miliony turystów z całego świata. Nasza firma, specjalizująca się w organizowaniu More »

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Możesz obawiać się bardzo różnych rzeczy, ale niektóre lęki są gorsze od innych, bo nie pozwalają ci normalnie funkcjonować. Tak szkodliwy może być lęk przed stomatologami, nie dający ci możliwości starcia się More »

 

Rejsy morskie

Naszym celem jest spełnianie największych wakacyjnych oczekiwań klientów oraz organizowanie wspaniałych wczasów dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Dlatego też zapraszamy do ciepłych krajów, takich jak Grecja czy Chorwacja na rejsy morskie http://talar-jachting.pl/terminarz-rejsow/, które spędzicie państwo w najlepszych warunkach, ponieważ do waszej dyspozycji oddajemy najnowocześniejsze i najlepiej wyposażone jachty. Dzięki temu będziecie mogli podróżować we wspaniałych miejscach i cieszyć się cudowną pogodą, o którą tak ciężko w naszym kraju. Grecja da wam możliwość zwiedzania najwspanialszych starożytnych zabytków, jakie istnieją, także plażowania na piaszczystych plażach. Chorwacja pozwoli na przyjemne zwiedzanie klimatycznych miasteczek oraz wspinaczki górskie, a wiele innych miejsc, w których organizujemy rejsy morskie, takich jak Wyspy Kanaryjskie czy Tajlandia, pozwolą wam odkryć piękno tego dalszego świata, który znamy głównie z książek i telewizji. A wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach, dostosowanych do możliwości większości naszych klientów.

Zapewniamy najlepsze warunki!

Dlaczego właściwie warto skorzystać z naszej oferty? Ponieważ w tym co robimy jesteśmy specjalistami i uwielbiamy żeglowanie. Jesteśmy przekonani, że jest to najlepszy sposób na wypoczynek, bo nic tak nie odpręża jak szum morskich fal, cisza i prażące słońce. Nic nie daje też takiej przyjemności, jak wypłynięcie w pełne morze oraz możliwość decydowania o tym dokąd się płynie albo… nie płynie. Oferujemy najlepsze warunki w postaci nowoczesnych jachtów, zapewniamy opiekę sternika, ale dajemy też państwu możliwość pływania samodzielnego, o ile posiadacie stosowne uprawnienia. Dzięki temu możecie poczuć prawdziwą wolność. Jeżeli natomiast nie posiadacie licencji na żeglowanie, ale chcielibyście ją zdobyć, również mamy dla was propozycję, mianowicie organizujemy szkolenia, które kończą się egzaminem.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na rejsy morskie i wyboru tego rozwiązania, dzięki któremu najbliższe wakacje będą niezwykle udane!