Rejsy morskie dla rodzin

Rejsy morskie dla rodzin

Nie ma to jak wakacje – pozwalają uciec od gwaru miasta i codziennych obowiązków, a także pozyskać setki zdjęć oraz bagaż niezapomnianych doświadczeń i wspomnień. Oczywiście o ile tylko spędza się je More »

Rejsy morskie

Rejsy morskie

Naszym celem jest spełnianie największych wakacyjnych oczekiwań klientów oraz organizowanie wspaniałych wczasów dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Dlatego też zapraszamy do ciepłych krajów, takich jak Grecja czy Chorwacja na rejsy morskie http://talar-jachting.pl/terminarz-rejsow/, More »

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Marzysz o tym, aby wypłynąć w pełne morze i samodzielnie kierować jachtem, a przy tym własnym przeznaczeniem? Wszak żeglowanie to nie tylko najlepszy sposób na relaks i odpoczynek od szarej codzienności, ale More »

Czarter jachtów w Grecji

Czarter jachtów w Grecji

Zachęcamy wszystkich z państwa, którzy marzycie o wyjątkowym wypoczynku, do wizyty w Grecji, która już od dawien dawna kusi swoimi urokami miliony turystów z całego świata. Nasza firma, specjalizująca się w organizowaniu More »

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Możesz obawiać się bardzo różnych rzeczy, ale niektóre lęki są gorsze od innych, bo nie pozwalają ci normalnie funkcjonować. Tak szkodliwy może być lęk przed stomatologami, nie dający ci możliwości starcia się More »

 

Odkryj uroki Morza Śródziemnego

Morze Śródziemne jest jednym z tych, które zaskakują swoich nietypowym charakterem, pewną egzotyką. Żeglowanie po jego wodach to czysta przyjemność dla doświadczonych żeglarzy jak i dla amatorów morskich przygód. Rejsy po Morzu Śródziemnym mogą być opcją dla tych, którzy chcą oderwać się od codziennych obowiązków i odpocząć, a także dla osób, które z chęcią wypróbowałyby swoich sił jako żeglarze.

Taralr-jachting to jedna z kilkunastu szkół żeglarskich, które podlegają pod międzynarodowe stowarzyszenie, które powstało w celu ujednolicenia standardów kształcenia przyszłych żeglarzy. Jeśli interesują Cię rejsy po Morzu Śródziemnym, podczas których zdobędziesz konieczne umiejętności, których posiadanie jest niezbędne do zdobycia patentu żeglarskiego zapoznaj się z ofertą tej akademii żeglarskiej. Możesz pływać po greckim wybrzeżu, oglądać Sycylię i Korsykę oraz Maltę. Po powrocie z takiego rejsu otrzymasz od kapitana stosowną opinię.

Rejsy po Morzu Śródziemnym to także oferta kierowana do całych rodzin. Na takie wyprawy można bezpiecznie zabierać swoje pociechy, nawet kilku miesięczne. Organizatorzy rejsów dbają o wszystkie szczegóły, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że wszystkie statki są sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa. Ponadto, wybierane trasy są łatwe i krótkie, co również wpływa na odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Maluchy, które wchodzą w najbardziej energiczny okres swojego życia, na pewno nie będą się nudzić.

Załoga takich wyjazdów jest przygotowana do tego, aby odpowiedni zająć czas małym żeglarzom. Będą mogli nauczyć się wiązania prostych węzłów, a nawet sterowania jachtu! Rejsy nie polegają jedynie na całodniowym pływaniu po morskich wodach. Uczestnicy wyprawy będą mogli pływać w ciepłych wodach oraz zejść na ląd, aby spróbować lokalnej kuchni czy pooglądać najważniejsze zabytki i rejsy po morzu śródziemnym warte obejrzenia miejsca.

Wyjazd na rejs po Morzu Śródziemnym to świetna opcja dla każdego, kto nie boi się wyzwań i z chęcią spędziłby kilka dni na jego wodach.