Rejsy morskie dla rodzin

Rejsy morskie dla rodzin

Nie ma to jak wakacje – pozwalają uciec od gwaru miasta i codziennych obowiązków, a także pozyskać setki zdjęć oraz bagaż niezapomnianych doświadczeń i wspomnień. Oczywiście o ile tylko spędza się je More »

Rejsy morskie

Rejsy morskie

Naszym celem jest spełnianie największych wakacyjnych oczekiwań klientów oraz organizowanie wspaniałych wczasów dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Dlatego też zapraszamy do ciepłych krajów, takich jak Grecja czy Chorwacja na rejsy morskie http://talar-jachting.pl/terminarz-rejsow/, More »

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Marzysz o tym, aby wypłynąć w pełne morze i samodzielnie kierować jachtem, a przy tym własnym przeznaczeniem? Wszak żeglowanie to nie tylko najlepszy sposób na relaks i odpoczynek od szarej codzienności, ale More »

Czarter jachtów w Grecji

Czarter jachtów w Grecji

Zachęcamy wszystkich z państwa, którzy marzycie o wyjątkowym wypoczynku, do wizyty w Grecji, która już od dawien dawna kusi swoimi urokami miliony turystów z całego świata. Nasza firma, specjalizująca się w organizowaniu More »

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Możesz obawiać się bardzo różnych rzeczy, ale niektóre lęki są gorsze od innych, bo nie pozwalają ci normalnie funkcjonować. Tak szkodliwy może być lęk przed stomatologami, nie dający ci możliwości starcia się More »

 

Nowoczesna ścianka reklamowa

Ścianki tekstylne – najnowocześniejsze sposoby reklamujące skierowane do znanych przedsiębiorców, niedużych firm oraz osób prywatnych.

Ścianka reklamowa to powierzchnia, którą możemy wszędzie ze sobą zabrać. Dzięki temu, że posiada bardzo lekką konstrukcję z odpornego stopu aluminium, z łatwością możemy przenosić i przewozić ją w różne miejsca. Ścianka reklamowa mimo swej lekkości, jest również niebywale stabilna a wszystko to dzięki stosownym zabezpieczeniom. Zmontowanie ścianki nie wymaga dużych nakładów pracy, ani siły, dlatego może bez używania narzędzi wykonać to jedna osoba. Ścianka reklamowa posiada panel z wydrukiem informacyjnym, promującym nasze osiągnięcia, produkty lub ogół działalności. Po zakończonej prelekcji, z łatwością możemy ją zdemontować, złożyć i umieścić w poręcznej torbie, albo w stabilnym kuferku na kółkach. Wydruk umieszczony na panelu wykonany jest zgodnie z zamówieniem. Pracujemy tylko na sprzętach najnowszej generacji a wydruk odbywa się z zastosowaniem sześciokolorowej drukarki. Panele pokryte są ponadto specjalnym zabezpieczeniem nadającym ściance trwałości oraz możliwością odświeżania, również jej prania. Panel stanowi część wymienną, toteż zabierając ściankę w inne, nowe miejsca, możemy zaprezentować nasz biznes z zupełnie innej, nowej strony.

Zastosowanie ścianek reklamowych

Ścianki tekstylne mają bardzo szerokie zastosowanie. Widzimy je nie tylko na targach i imprezach biznesowych, ale także na wszelkiego rodzaju promocjach produktów regionalnych, prezentacjach nowych kosmetyków lub środków czystości. Ścianka reklamowa proponowana przez naszą firmę cieszy oko potencjalnych klientów głębią kolorów. Staranność wykonania sprawia, że reklama naszej działalności prawdziwie przemawia ścianka reklamowa do kupujących oraz wchodzących w układy partnerskie.

Gwarancja jakości wykonania na lata. Zapraszamy do współpracy.