Rejsy morskie dla rodzin

Rejsy morskie dla rodzin

Nie ma to jak wakacje – pozwalają uciec od gwaru miasta i codziennych obowiązków, a także pozyskać setki zdjęć oraz bagaż niezapomnianych doświadczeń i wspomnień. Oczywiście o ile tylko spędza się je More »

Rejsy morskie

Rejsy morskie

Naszym celem jest spełnianie największych wakacyjnych oczekiwań klientów oraz organizowanie wspaniałych wczasów dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Dlatego też zapraszamy do ciepłych krajów, takich jak Grecja czy Chorwacja na rejsy morskie http://talar-jachting.pl/terminarz-rejsow/, More »

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Marzysz o tym, aby wypłynąć w pełne morze i samodzielnie kierować jachtem, a przy tym własnym przeznaczeniem? Wszak żeglowanie to nie tylko najlepszy sposób na relaks i odpoczynek od szarej codzienności, ale More »

Czarter jachtów w Grecji

Czarter jachtów w Grecji

Zachęcamy wszystkich z państwa, którzy marzycie o wyjątkowym wypoczynku, do wizyty w Grecji, która już od dawien dawna kusi swoimi urokami miliony turystów z całego świata. Nasza firma, specjalizująca się w organizowaniu More »

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Możesz obawiać się bardzo różnych rzeczy, ale niektóre lęki są gorsze od innych, bo nie pozwalają ci normalnie funkcjonować. Tak szkodliwy może być lęk przed stomatologami, nie dający ci możliwości starcia się More »

 

Na czym polega praca w firmie call center?

Zanim człowiek zacznie gdzieś pracować, musi dowiedzieć się, na czym będą polegać jego obowiązki. Analizuje, czy to wykonywanie zadań będzie mu się opłacać i czy będzie dla niego przyjemne. Sprawdza różnorodne firmy, przeglądając ich oferty pracy i zastanawiając się, ile jest w nich prawdy. Czasem bowiem informacje dostępne w internecie nie są zbyt wiarygodne, dlatego też wiele osób uważa, że firma call center wcale nie jest dobrym miejscem do pracy. Okazuje się jednak, że może być inaczej, dlatego warto zapoznać się z obowiązkami ekipy podobnych firm. Czym zajmują się więc pracownicy call center?

Obowiązki pracowników

Do głównych obowiązków należy dzwonienie do różnych osób i przedstawianie im rozmaitych ofert. Pracownik otrzymuje od czasu do czasu listę numerów i po kolei musi je wybierać. Jeśli ktoś nie odbierze, dzwoni do niego ponownie, tylko w późniejszym czasie i to tak długo, aż skontaktuje się wreszcie z daną osobą. Gdy po drugiej stronie ktoś odbierze telefon, pracownik pyta go na początku, czy może w ogóle przedstawić ofertę. Po uzyskaniu przychylnej odpowiedzi, przedstawia całą ofertę, o jakiej powiedziała mu firma call center. Ma oczywiście na swoim biurku mnóstwo notatek, zapisów i dokumentów, po to, by o niczym nie zapomnieć i potrafić odpowiedzieć na każde pytanie potencjalnego klienta. Następnie, gdy przedstawi już wszystkie informacje, czeka na odpowiedź. Prawdopodobnie zainteresowany rozmówca zada wtedy jeszcze kilka pytań, aby rozwiać swoje wątpliwości lub dowiedzieć się czegoś więcej o produkcie. Gdy zdecyduje, że chce go kupić, pracownik przygotowuje dla niego umowę. Takim sposobem realizuje poszczególne zlecenia i wypełnia swoją dzienną normę. Oczywiście już niemalże każda firma call center prowadzi rankingi pracowników, w których najlepiej być na jak najwyższej pozycji. Aby to osiągnąć, trzeba mieć wysokie wyniki sprzedaży, a na to trzeba sobie po prostu zapracować. Dzięki temu można uzyskać później wysokie premie i dodatki do normalnej, podstawowej pensji.