Rejsy morskie dla rodzin

Rejsy morskie dla rodzin

Nie ma to jak wakacje – pozwalają uciec od gwaru miasta i codziennych obowiązków, a także pozyskać setki zdjęć oraz bagaż niezapomnianych doświadczeń i wspomnień. Oczywiście o ile tylko spędza się je More »

Rejsy morskie

Rejsy morskie

Naszym celem jest spełnianie największych wakacyjnych oczekiwań klientów oraz organizowanie wspaniałych wczasów dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Dlatego też zapraszamy do ciepłych krajów, takich jak Grecja czy Chorwacja na rejsy morskie http://talar-jachting.pl/terminarz-rejsow/, More »

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Marzysz o tym, aby wypłynąć w pełne morze i samodzielnie kierować jachtem, a przy tym własnym przeznaczeniem? Wszak żeglowanie to nie tylko najlepszy sposób na relaks i odpoczynek od szarej codzienności, ale More »

Czarter jachtów w Grecji

Czarter jachtów w Grecji

Zachęcamy wszystkich z państwa, którzy marzycie o wyjątkowym wypoczynku, do wizyty w Grecji, która już od dawien dawna kusi swoimi urokami miliony turystów z całego świata. Nasza firma, specjalizująca się w organizowaniu More »

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Możesz obawiać się bardzo różnych rzeczy, ale niektóre lęki są gorsze od innych, bo nie pozwalają ci normalnie funkcjonować. Tak szkodliwy może być lęk przed stomatologami, nie dający ci możliwości starcia się More »

 

Mity pozycjonerskie

Niewiele osób wie jak wieloma mitami obrósł temat pozycjonowania stron internetowych. Nie ma w tym nic dziwnego, przecież samo pozycjonowanie www zwykle opiera się na wyszukiwarce Google a tam algorytmy zmieniają się nawet kilkaset razy w ciągu roku, przez co trudno jest już odróżnić, które praktyki są skuteczne i poprawne a które niestety mogą skutkować karami dla strony lub jej usunięciem z listy wyszukiwanych stron na czym ucierpi głównie właściciel witryny.

Warto więc obalić trzy główne mity, które powodują, że jesteśmy dość sceptycznie nastawieni do tematu pozycjonowania stron i innych działań związanych z seo. Znajdą się tutaj te, które tworzą sami potencjalni klienci będący posiadaczami własnych stron internetowych i właśnie o nich należy powiedzieć.

pozycjonowanie www to jednorazowy wydatek – to przekonanie panuje wśród większości posiadaczy stron. Nie ma w tym nic dziwnego. Można w tym zauważyć właśnie nieuczciwość osób, u których zamawia się pozycjonowanie www. Twierdzą oni, że za kilkaset złotych na miesiąc można raz na zawsze mieć pierwszą pozycję na zadaną frazę. Nic bardziej mylnego. Konkurencja przecież nie śpi a w wynikach wyszukiwania wszystko zmienia się niemalże z dnia na dzień więc współpraca z firmami seo może trwać nawet kilka lat.

• za pięćset złotych można pozycjonować strony – możliwe, że można.

Nie będzie to jednak z całą pewnością praca specjalisty tylko amatora, który nawet nie jest w stanie sobie wyobrazić na jak czasochłonne i pracochłonne zajęcie się porwał. Specjaliści, którzy na prawdę wiedzą co robią swoje usługi wyceniają nawet na kilka tysięcy złotych miesięcznie, ale ze współpracy z takimi ludźmi można wynieść same korzyści.

• strona wypozycjonuje się sama – to też jest błędne. Oczywiście, że jeśli jej wartość będzie merytoryczna to i pozycja jakoś się umocni, niemniej jednak pojawia się pytanie przed kim ta treść ma się bronić, jeśli dla internautów witryna tak na prawdę nie istnieje skoro nie ma jej w wynikach wyszukiwania?