Rejsy morskie dla rodzin

Rejsy morskie dla rodzin

Nie ma to jak wakacje – pozwalają uciec od gwaru miasta i codziennych obowiązków, a także pozyskać setki zdjęć oraz bagaż niezapomnianych doświadczeń i wspomnień. Oczywiście o ile tylko spędza się je More »

Rejsy morskie

Rejsy morskie

Naszym celem jest spełnianie największych wakacyjnych oczekiwań klientów oraz organizowanie wspaniałych wczasów dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Dlatego też zapraszamy do ciepłych krajów, takich jak Grecja czy Chorwacja na rejsy morskie http://talar-jachting.pl/terminarz-rejsow/, More »

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Marzysz o tym, aby wypłynąć w pełne morze i samodzielnie kierować jachtem, a przy tym własnym przeznaczeniem? Wszak żeglowanie to nie tylko najlepszy sposób na relaks i odpoczynek od szarej codzienności, ale More »

Czarter jachtów w Grecji

Czarter jachtów w Grecji

Zachęcamy wszystkich z państwa, którzy marzycie o wyjątkowym wypoczynku, do wizyty w Grecji, która już od dawien dawna kusi swoimi urokami miliony turystów z całego świata. Nasza firma, specjalizująca się w organizowaniu More »

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Możesz obawiać się bardzo różnych rzeczy, ale niektóre lęki są gorsze od innych, bo nie pozwalają ci normalnie funkcjonować. Tak szkodliwy może być lęk przed stomatologami, nie dający ci możliwości starcia się More »

 

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Marzysz o tym, aby wypłynąć w pełne morze i samodzielnie kierować jachtem, a przy tym własnym przeznaczeniem? Wszak żeglowanie to nie tylko najlepszy sposób na relaks i odpoczynek od szarej codzienności, ale również szansa na przeżycie wspaniałych przygód oraz zwiedzanie świata nie tylko z perspektywy lądu. Okazuje się, że kierować jachtem każdy może i wystarczą do tego odpowiednie uprawnienia, które możecie państwo zdobyć w naszej firmie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i zatrudniamy najbardziej doświadczonych skipperów, którzy oferują znakomite rejsy szkoleniowe http://talar-jachting.pl/rejsy-morskie/rejsy-szkoleniowe/ i w ten sposób spełniają oczekiwania najbardziej wymagających osób. Jesteśmy w stanie kompleksowo przekazać państwu naszą wiedzę teoretyczną i praktyczną, dzięki której dowiecie się w jaki sposób kierować jachtem, jak zapewnić sobie oraz załodze bezpieczeństwo, jak wyznaczać kierunki itd. Dzięki temu staniecie się żeglarskimi ekspertami i będziecie mogli korzystać z oferty czarterowej firm z całego świata – w tym i naszej.

Najlepsze rejsy szkoleniowe

Stawiamy z jednej strony na skuteczną naukę i odpowiednie przygotowanie do egzaminu, a z drugiej na wspaniałe warunki, w jakich będziecie je państwo zdawać. Dlatego też, jako doświadczeni specjaliści w zakresie organizowania rejsów, posiadamy liczne kontakty i zapraszamy w rejsy do najpiękniejszych miejsc na świecie. Możecie odbywać rejsy szkoleniowe i przy okazji wspaniałe wakacje w Grecji, Chorwacji, na Wyspach Kanaryjskich i w wielu innych miejscach, zabierając ze sobą osobę towarzyszącą. Dzięki temu nie tylko nauka będzie efektywniejsza, ale również okres urlopowy będzie jednym z najlepszych w życiu. Jesteśmy w stanie zadbać o komfort i bezpieczeństwo każdego klienta, a dzięki naszej bogatej ofercie znaleźć odpowiednie miejsca oraz terminy dla różnych osób.

Zapraszamy również do korzystania z naszego czarteru jachtów, dzięki któremu będziecie państwo mogli wykazać się swoimi umiejętnościami i wyruszyć na wspaniałą przygodę samodzielnie, bez pomocy sternika!