Rejsy morskie dla rodzin

Rejsy morskie dla rodzin

Nie ma to jak wakacje – pozwalają uciec od gwaru miasta i codziennych obowiązków, a także pozyskać setki zdjęć oraz bagaż niezapomnianych doświadczeń i wspomnień. Oczywiście o ile tylko spędza się je More »

Rejsy morskie

Rejsy morskie

Naszym celem jest spełnianie największych wakacyjnych oczekiwań klientów oraz organizowanie wspaniałych wczasów dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Dlatego też zapraszamy do ciepłych krajów, takich jak Grecja czy Chorwacja na rejsy morskie http://talar-jachting.pl/terminarz-rejsow/, More »

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Marzysz o tym, aby wypłynąć w pełne morze i samodzielnie kierować jachtem, a przy tym własnym przeznaczeniem? Wszak żeglowanie to nie tylko najlepszy sposób na relaks i odpoczynek od szarej codzienności, ale More »

Czarter jachtów w Grecji

Czarter jachtów w Grecji

Zachęcamy wszystkich z państwa, którzy marzycie o wyjątkowym wypoczynku, do wizyty w Grecji, która już od dawien dawna kusi swoimi urokami miliony turystów z całego świata. Nasza firma, specjalizująca się w organizowaniu More »

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Możesz obawiać się bardzo różnych rzeczy, ale niektóre lęki są gorsze od innych, bo nie pozwalają ci normalnie funkcjonować. Tak szkodliwy może być lęk przed stomatologami, nie dający ci możliwości starcia się More »

 

Jak ważne jest badanie RTG

Jesteśmy wysoce wyspecjalizowanym zespołem dentystów oraz chirurgów stomatologów, dla których pasją, jest przywracanie piękna państwa uzębieniu. Aby dbać o nie należycie, zalecamy wykonanie niedrogiego, ale bardzo istotnego i niezwykle krótkiego badania, jakim jest pantomogram Warszawa. Badanie to należy do kompleksowych badań RTG. Jego wykonanie w celach profilaktycznych, pozwala zawczasu wykryć ewentualne nieprawidłowości oraz przystąpić do ich leczenia lub korekcji. Można wykonywać je z użyciem promieni rentgenowskich, albo nowoczesną metodą przy użyciu technologii cyfrowej.

Kiedy zaleca się wykonanie badania

Pantomogram Warszawa zaleca wykonanie zdjęcia pan tomograficznego nie tylko w celach profilaktycznych, ale i wówczas, kiedy jest już wiadomo, że konieczna będzie np. korekta zgryzu (ortodoncja) lub też gdy trzeba będzie wykonać odpowiednio dobraną protezę stałą, albo czasową, implanty czy mosty (protetyka).

Nasi specjaliści mając na uwadze zdrowie państwa zębów oraz komfort życia i żucia, proponują badanie pantomograficzne Warszawa zawsze, gdy wymaga tego sytuacja. Przeprowadzamy je również w przypadku podejrzenia o możliwość późniejszego wystąpienia wszelkich wad zgryzu. Zdjęcie wykazuje nie tylko wady na widocznych już zębach, ale także na tych dopiero wyrzynających się.

Bezpieczeństwo wykonania badania rentgenowskiego

Dzięki technologiom cyfrowym, badanie to jest w zupełności bezpieczne także dla najmłodszych pacjentów i znajduje szerokie zastosowanie w chirurgii i stomatologii dziecięcej. Dawka promieniowania jest w tym przypadku nawet o kilkanaście razy mniejsza. Trwa jedynie kilka sekund, co jest jego kolejną, wielką zaletą.

Pantomogram ma swe uzasadnienie również wówczas, gdy zmagamy się z chorobami dziąseł pantomogram warszawa, parodontozą, albo w bólach okolic przyzębia.

Niestety nie wszystkie dostępne gabinety świadczą tę usługę. Zapraszamy więc do nas.

Nie wykonujemy zdjęć u kobiet będących w ciąży lub ją podejrzewających.