Rejsy morskie dla rodzin

Rejsy morskie dla rodzin

Nie ma to jak wakacje – pozwalają uciec od gwaru miasta i codziennych obowiązków, a także pozyskać setki zdjęć oraz bagaż niezapomnianych doświadczeń i wspomnień. Oczywiście o ile tylko spędza się je More »

Rejsy morskie

Rejsy morskie

Naszym celem jest spełnianie największych wakacyjnych oczekiwań klientów oraz organizowanie wspaniałych wczasów dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Dlatego też zapraszamy do ciepłych krajów, takich jak Grecja czy Chorwacja na rejsy morskie http://talar-jachting.pl/terminarz-rejsow/, More »

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Marzysz o tym, aby wypłynąć w pełne morze i samodzielnie kierować jachtem, a przy tym własnym przeznaczeniem? Wszak żeglowanie to nie tylko najlepszy sposób na relaks i odpoczynek od szarej codzienności, ale More »

Czarter jachtów w Grecji

Czarter jachtów w Grecji

Zachęcamy wszystkich z państwa, którzy marzycie o wyjątkowym wypoczynku, do wizyty w Grecji, która już od dawien dawna kusi swoimi urokami miliony turystów z całego świata. Nasza firma, specjalizująca się w organizowaniu More »

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Możesz obawiać się bardzo różnych rzeczy, ale niektóre lęki są gorsze od innych, bo nie pozwalają ci normalnie funkcjonować. Tak szkodliwy może być lęk przed stomatologami, nie dający ci możliwości starcia się More »

 

Autoholowanie pojazdów

Samochody osobowe, autobusy, ciężarówki, samochody dostawcze, motory – wszystkie te pojazdy są na co dzień uczestnikami ruchu drogowego. Każdy z nich może także w każdej chwili ulec niespodziewanej awarii, mimo że jego stan techniczny był dobry, bądź – co gorzej – ulec wypadkowi czy kolizji drogowej. Przyczyn wypadków na drogach może być wiele, od nieuwagi kierowców, przez nieprzestrzeganie zasad ruchu drogowego, po zły stan nawierzchni dróg. Wypadek czy awaria samochodu zazwyczaj prowadzi do jego unieruchomienia, a fakt ten często wiąże się z koniecznością wezwania pomocy drogowej.

Autoholowanie Piaseczno – to jedna z ofert pomocy drogowej, działającej na terenie Piaseczna i najbliższych okolic. Jeśli więc Państwa auto napotkało na problemy w pobliży miasta Piaseczno, zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych fachowców. Szybko dojeżdżamy do miejsca zdarzenia, by Klient nie musiał zbyt długo oczekiwać. Na miejscu dobrze wyszkoleni, doświadczeni specjaliści dokonują oględzin samochodu, po czym zapada decyzja, co do dalszego postępowania. Jeżeli usterka jest drobna, podejmujemy się jej usunięcia na miejscu. Jeżeli usterka jest na tyle poważna, że wymaga serwisu, bądź samochód uległ wypadkowi, za zgodą klienta stosujemy autoholowanie (Piaseczno). Jeżeli zaś samochód nie jest w na tyle dobrym stanie, by mógł zostać odholowany, Klient może skorzystać z naszej oferty lawetowania. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów umożliwiających transport samochodów w miejsca wypadku/awarii do najbliższego serwisu, bądź w inne, wskazane przez właściciela miejsce.

Autoholowanie i lawetowanie z okolic Piaseczna, to tylko jedna z usług w naszej ofercie. Poza tym oferujemy drobne usługi, jak np.

dowóz paliwa. Ponadto podejmujemy się wyciągania samochodów, które zjechały w rowy i w nich ugrzęzły. W razie wypadków sporządzamy szczegółową dokumentację fotograficzną ze zdarzenia, autoholowanie piaseczno współpracujemy z rzeczoznawcami, oraz-przede wszystkim- szybko i bezproblemowo usuwamy skutki wypadku.