Rejsy morskie dla rodzin

Rejsy morskie dla rodzin

Nie ma to jak wakacje – pozwalają uciec od gwaru miasta i codziennych obowiązków, a także pozyskać setki zdjęć oraz bagaż niezapomnianych doświadczeń i wspomnień. Oczywiście o ile tylko spędza się je More »

Rejsy morskie

Rejsy morskie

Naszym celem jest spełnianie największych wakacyjnych oczekiwań klientów oraz organizowanie wspaniałych wczasów dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Dlatego też zapraszamy do ciepłych krajów, takich jak Grecja czy Chorwacja na rejsy morskie http://talar-jachting.pl/terminarz-rejsow/, More »

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Kompleksowe rejsy szkoleniowe

Marzysz o tym, aby wypłynąć w pełne morze i samodzielnie kierować jachtem, a przy tym własnym przeznaczeniem? Wszak żeglowanie to nie tylko najlepszy sposób na relaks i odpoczynek od szarej codzienności, ale More »

Czarter jachtów w Grecji

Czarter jachtów w Grecji

Zachęcamy wszystkich z państwa, którzy marzycie o wyjątkowym wypoczynku, do wizyty w Grecji, która już od dawien dawna kusi swoimi urokami miliony turystów z całego świata. Nasza firma, specjalizująca się w organizowaniu More »

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Pokonaj swój strach przed stomatologiem

Możesz obawiać się bardzo różnych rzeczy, ale niektóre lęki są gorsze od innych, bo nie pozwalają ci normalnie funkcjonować. Tak szkodliwy może być lęk przed stomatologami, nie dający ci możliwości starcia się More »

 

Atrakcyjność etykiet shrink sleeve

Etykiety shrink sleeve mogą być naklejane na nietypowe butelki z różnymi nierównościami i same są naklejane w taki sposób, że stają się pomarszczone. Tym przykuwają uwagę klientów i mogą sprawić, że zakupimy produkt właśnie z taką etykietą, a nie inną. Zamieszczanie takich etykiet sprawdza się zwłaszcza w przypadku napojów kolorowych oraz soków owocowych i warzywnych, których w sprzedaży jest bardzo dużo, dlatego producenci chwytają się wszelkich sposobów, żeby zachęcić do kupna ich produktu. Można je spotkać najczęściej na małych butelkach plastikowych, które dzięki nim wyraźnie odznaczają się od innych butelek stojących w sklepie. Takie etykiety produkowane są w przeróżnych kolorach, pasujących do naszych wyobrażeń i doświadczeń na temat owoców. Na przykład na butelkę z sokiem kiwi naklejana jest etykieta shrink sleeve wykonana w zielonym kolorze, na której narysowane zostały owoce kiwi z wyraźnymi ich pestkami. Podobnie jest z etykietami naklejanymi na butelki z sokami wieloowocowymi, są one różnokolorowe i posiadają również informacje o tym, jakie owoce zostały wykorzystane w trakcie wyrabiania soku oraz, w jaki sposób powinien on być przechowywany.

 

Etykiety shrink sleeve mogą być także umieszczane na butelkach wód mineralnych. Bardzo często są to już etykiety jednokolorowe, na przykład niebieskie czy różowe, przedstawiające górski strumyk lub matkę opiekującą się małym dzieckiem. W ten sposób oddziałuje się na wyobraźnię potencjalnego klienta i stwarza wrażenie, że sprzedawana woda mineralna jest bardzo zdrowa i może być pita przez osoby w każdym wieku. Obecnie w sprzedaży dostępnych jest bardzo dużo różnych wód mineralnych, dlatego ich producenci starają się przekonać, że właśnie ich woda jest najzdrowsza i powinna znajdować się w każdym domu. Etykiety shrink sleeve mogą być także naklejane na różne opakowania i puszki, w których sprzedawane są na przykład orzeszki ziemne czy zielony groszek. Ich ciekawy, atrakcyjny wygląd może sprawić, że nie przejdziemy obok takiej puszki obojętnie.